Lidwina Maatwerkbedrijf

Elke werkdag open van 8.00u tot 16.30u
*Magazijnen geopend tot 16u

Directie- & kaderleden





Uw vraag gaat over:


Route

 

U komt

vanuit:

Geel

Aan de derde verkeerslichten op de Molse Zuiderring links richting Centrum volgen.

Achter Texaco-station om scherp links richting Geel. Eerste straat rechts (Oude Molenstraat) 860m volgen tot T-kruispunt met Martelarenstraat . Onmiddellijk na de spoorweg scherp rechts en direct links (Tortelstraat). Na ong. 400m rechts de Postelarenweg opdraaien.

Lidwina bevindt zich na ong. 200m aan uw rechterzijde.

Lommel

Na de brug over de spoorweg, aan de eerste verkeerslichten op de Molse Zuiderring, rechts richting Centrum volgen. Na 850m aan kruispunt kerk links richting Geel. Na 250m rechts de Martelarenstraat indraaien. Na 1,3km de spoorweg over, scherp rechts en direct links (Tortelstraat). Na ong. 400m rechts de Postelarenweg opdraaien.

Lidwina bevindt zich na ong. 200m aan uw rechterzijde.

Turnhout

Brug over kanaal en het kruispunt met verkeerslichten, nog ong.1,3km de Turnhoutsebaan volgen. Dan aan het eerste kruispunt (HIFI-Electrozaak) rechts de Postelarenweg opdraaien.

Lidwina bevindt na ong. 1,5km aan uw linkerzijde.

Balen/Leopoldsburg

Aan kruispunt met Zuiderring rechtdoor richting centrum. Na 850m aan kruispunt kerk links richting Geel. Na 250m rechts de Martelarenstraat indraaien. Na 1,3km de spoorweg over, scherp rechts en direct links (Tortelstraat). Na ong. 400m rechts de Postelarenweg opdraaien.

Lidwina bevindt zich na ong. 200m aan uw rechterzijde.

Meerhout

Aan kruispunt met Zuiderring rechtdoor. Achter Texaco-station om scherp links richting Geel. Eerste straat rechts (Oude Molenstraat) 860m volgen tot T-kruispunt met Martelarenstraat . Onmiddellijk na de spoorweg scherp rechts en direct links (Tortelstraat). Na ong. 400m rechts de Postelarenweg opdraaien.

Lidwina bevindt zich na ong. 200m aan uw rechterzijde.

Directie & Management Team

Stephan Hollanders
Verantwoordelijke productie groenzorg
stephan.hollanders@lidwina.eu
T  +32(0)14 330 674
M +32(0)474 62 00 07

Patricia Dierckx
Verantwoordelijke financiën & ICT
patricia.dierckx@lidwina.eu
T +32(0)14 330 663
M +32(0)491 22 52 59

Annelies Heens
Verantwoordelijke HR
annelies.heens@lidwina.eu
T +32(0)14 330 667
M +32(0)479 81 45 71

Jan Mangelschots
Verantwoordelijke productie
jan.mangelschots@lidwina.eu
T +32(0)14 330 668
M +32(0)471 60 62 58

Koen Mollen
Commercieel verantwoordelijke
koen.mollen@lidwina.eu
T +32(0)14 347 391
M +32(0)472 19 33 31

Kris Ooms nieuwe directeut LidwinaKris Ooms
Algemeen directeur
kris.ooms@lidwina.eu
T +32(0)14 330 666
M +32(0)496 10 90 81

Stafmedewerkers

Jan Gilis
Kwaliteitscoördinator
jan.gilis@lidwina.eu
T  +32(0)14 330 670
M +32(0)497 90 68 45

Wim Paepen
Verantwoordelijke Preventie & Milieu
wim.paepen@lidwina.eu
T +32(0)14 330 669
M +32(0)474 62 38 13

Sandra Hooyberghs
Management assistant
sandra.hooyberghs@lidwina.eu
T +32(0)14 330 662
M +32(0)473 13 31 27