Lidwina Maatwerkbedrijf

Elke werkdag open van 8.00u tot 16.30u
*Magazijnen geopend tot 16u

Directie- & kaderleden





Uw vraag gaat over:


Route

 

U komt

vanuit:

Geel

Aan de derde verkeerslichten op de Molse Zuiderring links richting Centrum volgen.

Achter Texaco-station om scherp links richting Geel. Eerste straat rechts (Oude Molenstraat) 860m volgen tot T-kruispunt met Martelarenstraat . Onmiddellijk na de spoorweg scherp rechts en direct links (Tortelstraat). Na ong. 400m rechts de Postelarenweg opdraaien.

Lidwina bevindt zich na ong. 200m aan uw rechterzijde.

Lommel

Na de brug over de spoorweg, aan de eerste verkeerslichten op de Molse Zuiderring, rechts richting Centrum volgen. Na 850m aan kruispunt kerk links richting Geel. Na 250m rechts de Martelarenstraat indraaien. Na 1,3km de spoorweg over, scherp rechts en direct links (Tortelstraat). Na ong. 400m rechts de Postelarenweg opdraaien.

Lidwina bevindt zich na ong. 200m aan uw rechterzijde.

Turnhout

Brug over kanaal en het kruispunt met verkeerslichten, nog ong.1,3km de Turnhoutsebaan volgen. Dan aan het eerste kruispunt (HIFI-Electrozaak) rechts de Postelarenweg opdraaien.

Lidwina bevindt na ong. 1,5km aan uw linkerzijde.

Balen/Leopoldsburg

Aan kruispunt met Zuiderring rechtdoor richting centrum. Na 850m aan kruispunt kerk links richting Geel. Na 250m rechts de Martelarenstraat indraaien. Na 1,3km de spoorweg over, scherp rechts en direct links (Tortelstraat). Na ong. 400m rechts de Postelarenweg opdraaien.

Lidwina bevindt zich na ong. 200m aan uw rechterzijde.

Meerhout

Aan kruispunt met Zuiderring rechtdoor. Achter Texaco-station om scherp links richting Geel. Eerste straat rechts (Oude Molenstraat) 860m volgen tot T-kruispunt met Martelarenstraat . Onmiddellijk na de spoorweg scherp rechts en direct links (Tortelstraat). Na ong. 400m rechts de Postelarenweg opdraaien.

Lidwina bevindt zich na ong. 200m aan uw rechterzijde.

Directie & Management Team

 

 Patrick Nelissen

Algemeen directeur

patrick.nelissen@lidwina.eu
T +32(0)14 330 666
M +32(0)474 93 85 42

Nico Vergaelen

Commercieel verantwoordelijke &  Business Development
nico.vergaelen@lidwina.eu

T +32(0)14 347 395
M +32(0)475 25 05 81

 Jan Mangelschots

Verantwoordelijke productie

jan.mangelschots@lidwina.eu

T  +32(0)14 330 668
M +32(0)471 60 62 58

Patricia Dierckx

Verantwoordelijke       financiën & ICT

patricia.dierckx@lidwina.eu

T +32(0)14 330 663
M +32(0)491 22 52 59

Nathalie Lornoy

Verantwoordelijke HR management

nathalie.lornoy@lidwina.eu

T +32(0)14 347 389
M +32(0)490 44 34 73

Stafmedewerkers

 Stephan Hollanders

Verantwoordelijke Groen
stephan.hollanders@lidwina.eu

T  +32(0)14 330 674
M +32(0)474 62 00 07

 Jan Gilis

Kwaliteitscoördinator
jan.gilis@lidwina.eu

T  +32(0)14 330 670
M +32(0)497 90 68 45

Wim Paepen

Verantwoordelijke Preventie & Milieu
wim.paepen@lidwina.eu

T +32(0)14 330 669
M +32(0)474 62 38 13

Livia Reekmans

Management assistent
livia.reekmans@lidwina.eu

T +32(0)14 330 662
M +32(0)472 57 49 36